Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Akikan

Vložil: Dejv007 | 10.09.2012, 14:42:03
Datum vydání: od 22.12.2008 do 29.03.2009
Studia: Brains Base
Režie: Yuuji Himaki
Hudba: Nijine

Chika hodnocení

Příběh6/10
Kresba6/10
Hudba7/10
Charaktery7/10
Závěr: Další harémovka? Ano. Ale v kolika z harémovek, které jste viděli, se měnily plechovky od pití na holky?

Hlavní postavy

Kakeru: Mladý kluk, který se nemůže smířit s tím, že jeho zkušenosti s holkami se rovnají nule. Jak to tedy může dopadnout, když se mu před očima změní plechovka s melounovým džusem na holku, která mu oznámí, že u něj bude bydlet?

Melon: Její věk... Tedy chci říct její datum výroby není známo. Byla vytvořena jako jedna z Akikanů - speciálních plechovek, které se umí měnit na holky a pak i zpět na plechovky. Melon neví, jak to ve světě chodí. Nějaký sex, škola nebo sport, to jí nic neříká. Jenže k její smůle si ji koupil ten nejúchylnější, nejzoufalejší kluk, co kdy pil melounový džus.

Shrnutí

Než Akikan vyhodíme do koše stejně jako prázdnou plechovku od limonády, podíváme se, co vlastně nabízí. Ano, tak v první řadě je to harémová ecchi komedie. A ne tak ledajaká. Tvůrci Akikanu vsadili na dost perverzní humor (hlavního hrdinu bych přirovnal ke Keitovi z Inukami, to myslím mluví za vše) a netradiční kresbu. Tyhle plusy samozřejmě odpůrce harémových ecchi nemůžou přesvědčit, aby s Akikanem ztráceli čas, ale pokud jste se tohoto žánru ještě nepřepili, neváhejte.

Příběh

Kakeru je tradiční anime outsider. Ve škole není zrovna oblíbený a nemůže si sehnat holku, což ho značně deprimuje. Jeho život se změní ve chvíli, kdy vyjde nahý ze sprchy a přímo před ním se mu změní plechovka limonády na holku beze jména. Oznámí mu, že je Akikan, taková limitovaná série plechovek, které se dokážou měnit na holky. Jelikož se Kakeru domnívá, že je to všechno jen sen, okusí, jak umí být melounový džus nebezpečný. Netrvá ale dlouho a Kakeru si svou plechovku pojmenuje. Dá jí jméno Melon. Tady samozřejmě úchylnost anime Akikan nekončí. Na scénu brzy přijde i postava, která v tomto žánru není tak úplně běžná. Homosexuální úředník, který se svou orientací v žádném případě netají. A ze všeho nejraději má mladé chlapce. Asi ani nemusím říkat, že nikdy nebude patřit do Kakerova seznamu top 10 nejlepších kamarádů. Každopádně se od něj Melon a Kakeru dozví, že Akikany ze zrodily kvůli opravdu prazvláštnímu důvodu. Mají mezi sebou bojovat, aby se zjistilo, jestli jsou lepší kovové nebo hliníkové plechovky. Zanedlouho se město hemží Akikany všeho druhu. Jak tohle může dopadnout?

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek