Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

He is My Master

Vložil: Dejv007 | 11.09.2012, 09:34:46
Datum vydání: od 08.04.2005 do 01.07.2005
Studia: Gainax, SHAFT, TBS
Režie: Shoji Saeki
Hudba: Seikou Nagaoka

Chika hodnocení

Příběh6/10
Kresba7/10
Hudba8/10
Charaktery8/10
Závěr: Trošku starší anime, které je zajímavé svou poměrně netradiční kresbou, osvěžujícím humorem a kvalitní hudbou.

Hlavní postavy

Izumi: Tato rozkošná postava je charakteristická svou vznětlivou povahou, chutí rozbíjet vše okolo a čím je to dražší, tím víc toho musí rozbít. Zároveň ale nade vše miluje svou mladší sestřičku.

Mitsuki: Mladší sestra Izumi. Tato postava je narozdíl od Izumi charakteristická tím, že je pro každou blbost či úchylnost, kterou si kdokoliv vymyslí. Miluje zvláštní oblečení a sbírá co možná nejlechtivější fotky své starší sestry.

Anna: U této miloučké slečny zase nejde pro jistotu přesně určit její orientace. I když prvních pár dílů "jela" po Yoshitakovi, velmi brzy přešla k pronásledování Izumi. Nedopustí, aby Izumi kdokoliv šmíroval, svazoval nebo ponižoval, pokud u toho není osobně.

Yoshitaka: "Zaměstnavatel" Izumi, Mitsuki a Anny. Jeho povaha je řekněme zvláštní. Kdesi velmi, velmi hluboko v sobě ale ukrývá dobré srdce, které nedovolí, aby kdokoliv ublížil jeho nejmilejšímu majeteku... tedy chci říct služebným. Hlavní rys této postavy? Naprosto se vyžívá ve šmírování a nejrůznějších oblečcích.

A konečně: Krokodýl Pochi: I když v celém seriálu nemá významější roli, uvidíte ho pořád. Nevím přesně, co to je (říkají o něm, že je to krokodýl...), každopádně je to velmi inteligentní tvor, který miluje holky, holky a příležitostně alkoholické nápoje. A nejlépe vše dohromady a v co největším množství.

Příběh

Izumi (14) a Mitsuki (13) jsou sestry, které utekly z domu. Nemají peníze ani střechu nad hlavou. Navíc nemůžou nikde sehnat práci. Když si tak hledají místo na přespání, narazí na obrovskou rezidenci, která má na bráně vyvěšený papír s nápisem "Hledáme služebné". Okamžitě se chopí šance a rozhodou se vstoupit do služby u tamních majitelů. K jejich smůle dům patří osiřelému, zhýčkanému a abnormálně úchylnému mladíkovi Yoshitakovi, který se ze všeho nejvíc vyžívá v nejrůznějších oblečcích, především v kostýmech služebných. Celý dům má navíc prošpikovaný kamerovým systémem, takže mu neunikne opravdu nic, co se kde děje (ano, má přehled i nad koupelnou). Tyto skutečnosti ale vadí pouze Izumi (Mitsuki se taky ráda "podívá"). Další tvor, který dělá Izumi vrásky, je perverzní krokodýl (nebo co to je) Pochi, kterého s sebou přivedla Mitsuki. Později se k Izumi a Mitsuki přidá ještě Anna, dívka, která byla jako jediná do Yoshitaka zamilovaná, avšak velmi brzy se zakoukala do Izumi, a tak nastoupila jako další služebná k Yoshitakovi, aby s ní mohla být. A tak nějak začíná nekonečný boj Izumi o každý kousek soukromí, cti a normálního oblečení.

He is my master je anime plné ecchi a osvěžujícího humoru. I když není z nejnovějších, svou originalitou a zábavou, kterou nabízí, se hravě vyrovná většině nových ecchi anime.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek