Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Inukami

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 09:14:56
Datum vydání: od 06.04. 2006 do 28.09.2006
Studia: Seven Arcs, Starchild Records
Režie: Keizou Kusakawa
Hudba: Hajime Kikuchi

Chika hodnocení

Příběh7/10
Kresba8/10
Hudba7/10
Charaktery7/10
Závěr: Inukami se může pyšnit především pěknou kresbou, ale ani hudba na tom není zdaleka nejhůř. Příběh není bůh ví jak originální a charaktery nejsou nijak výrazné, i přes to se Inukami řadí k těm lepším anime.

Hlavní postavy

Youko: Roztomiloučká holka s psím ocáskem, ale zdání klame. Nenávidí nevěru, úchyláky, odmlouvání a vlastně kde co. Ráda používá svou schopnost na přemisťování předmětů, hlavně co se týče okrádání svého "pána" o oblečení.

Keito: Svérázný mladík. Miluje snad všechny holky, kromě Youko. Má sklony ke kdejaké úchylce. Nerad si nechává rozkazovat, často mu ale nic jiného nezbývá.

Shrnutí

Inukami jsou tvorové s obrovskou silou, vyskytují se v psí podobě, ale dokáží se měnit v lidi. I tak jim ale zůstává psí ocas. Kdysi dávno uzavřeli smlouvu s klanem Inukami Tsukai. Ti si je můžou "ochočit" a pak bok po boku bojovat proti zlu s použitím různých magických schopností.

Zní to jako příběh z dramatických fantasy příběhů?
Ani nápad. Anime Inukami je velmi dobrá ecchi komedie se spoustou perverzního humoru.

Příběh

Youko a Keito jsou bojovníci na straně dobra. Bojují proti všem, kteří jsou obdařeni nadpřirozenými silami, ale používají je pro špatné účely. Youko je Keitova Inukami, bohužel ale nelze zcela jasně říct, kdo komu patří.

Oba dva mají své speciální schopnosti. Youko dokáže vyvolávat oheň a libovolně přemisťovat předměty. Keita zase háže po svých nepřátelích explozivní žabí figurky. Ve skutečnosti ale Youko používá svoje schopnosti v 90% případů na svého milého páníčka. I když se ho ráda pokouší upálit, ze všeho nejradši ho nechává nahého uprostřed ulice. Tohle všechno ale dělá jen proto (kdo by to byl řekl), že je do něj zamilovaná, jenže on se na ni dívá jen jako na svého psa a pokukuje po jiných.

Od svého instruktora dostávají různě zajímavé práce. Hlavní náplní je ničení zlých duší, které ovládají různé, více či méně nebezpečné magické schopnosti.
V prvním díle je to duše nečteného, nemilovaného a chudého spisovatele, který svým přirozením vystřeluje paprsek, jenž u mužů ničí oblečení. Ano, o bizarní humor opravdu není nouze.

Co víc k Inukami říct? Povedená kresba, moc pěkný opening, velmi dobré komediální prvky, slušná dávka ecchi scén a velmi originálního (spíše perverzního) humoru.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek