Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Kannagi

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 10:44:23
Datum vydání: od 04.10.2008 do 27.12.2008
Studia: ANIPLEX, A-1 Pictures
Režie: Yutaka Yamamoto
Hudba: Satoru Kousaki

Chika hodnocení

Příběh7/10
Kresba8/10
Hudba8/10
Charaktery7/10
Závěr: Konečně pořádná ecchi komedie, ve které nejde jen o ecchi...

Hlavní postavy

Mikuriya Jin: Hlavní klučičí postava. Dobrosrdečný, milý, ale jako každý hlavní hrdina v harémovkách i pitomý. Mimo jiné vidí duchy.

Nagi: Hlavní holčičí postava. Hezká, roztomilá modrovláska, která se ráda povyšuje na lidi okolo. Ačkoliv je bohyně, její moc je natolik oslabená, že nedokáže bez cizí pomoci ani vymítat. A jelikož má Jin schopnost vidět duchy, není co řešit.

Zange: Nagina podlá sestra. Udělá cokoliv, aby dokázala, že je lepší než její starší sestřička. I kdyby jí měla přebrat Jina. Ačkoliv jsou Nagi i Zange úplně jiné, obě jsou přitažlivé a u kluků velmi oblíbené. Zange je na tom ale přeci jen o trošku lépe...

Shrnutí

Kannagi je anime, u kterého nás od začátku do konce provází krásná kresba, spousta humoru a přiměřená dávka ecchi. Pokud vás už harémovky a školní komedie omrzely, zkuste se podívat na tohle anime a možná chytnete druhý dech.

Příběh

Jin je obyčejný školák. Ale jak to už v podobných anime bývá, nebude jím na dlouho. Jednoho dne se totiž rozhodně vyřezat ze dřeva sošku na okresní výstavu. Bohužel (naštěstí?) netuší, že dřevo pochází z posvátného stromu Nagi, ve kterém od pradávna sídlí bohové. A tak se nestačí divit, když mu ze sošky vyleze roztomilá a poměrně šílená dívka, která o sobě tvrdí, že je bohyně a neustále mu dává najevo svou nadřazenost. Jelikož nemá Nagi kam jít (ano, jmenuje se podle toho stromu), tak skončí u Jina doma. Život s Nagi ale není vůbec jednoduchý. Jin musí snášet její záchvaty vzteku, neustálý hlad a poroučení. Navíc je nucen pomáhat Nagi s vymítáním špíny, které je kolem habaděj. Cože to ta špína vlastně je? Jsou to tvorové z jiného světa, kteří přináší neštěstí a nemoci. Nejčastěji na sebe berou podobu brouků nebo pavouků a běžní lidé je nevidí. Jin je ovšem dokáže i chytit a Nagi je následně umí zlikvidovat. Takhle to víceméně funguje do chvíle, než se objeví Nagina sestra Zange, která je sice mladší, ale narozdíl od Nagi nepřišla o přízeň lidí, ze které bohové čerpají moc, tudíž je o poznání silnější. Souboj o Jina a přízeň lidstva může začít! A samozřejmě, aby toho nebylo málo, do všeho se ještě musí zaplést další holky, která mají o Jina zájem.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek