Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Kiss x sis

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 10:55:58
Datum vydání: od 22.12.2008 do ??
Studia: feel, Kodansha
Režie: Munenori Nawa
Hudba: Ueki Mizuki

Chika hodnocení

Příběh6/10
Kresba7/10
Hudba6/10
Charaktery7/10
Závěr: Ecchi anime, u kterého si divák není jistý, jestli se náhodou nedívá na hentai. Ano, Kiss x sis je opravdu hodně silné ecchi, nejde ovšem o žádnou tradiční harémovku. Že by konečně alespoň trocha originality?

Hlavní postavy

Keita: Hlavní klučičí postava. Keita je člověk, který má rád svůj klid. Díky jeho dvěma sestrám ho ale moc nemá. Navíc je to takový ten klasický charakter, kterého 90% klučičích diváků zcela jistě začne po pár minutách nenávidět.

Aka a Rika: Keitovy mladší sestry. Jedna je roztomilejší než druhá a obě jsou odvážnější a úchylnější, než si dovede většina z nás představit. Obě jsou do Keity zamilované a dávají mu to všemožně na jevo. On se na ně ale odmítá dívat jinak, než jako na svoje mladší sestry. Ještě se ptáte, proč ho nemají mít kluci rádi?

Shrnutí

Kiss x sis je anime, které bylo vytvořeno až neuvěřitelně přesně podle své manga předlohy. Ano, celých dvacet pět minut každého dílu je až k prasknutí narvaných fanservisem, kalhotkami, lechtivým humorem a scénkami, které silně hraničí s hentaiem. Nechybí ale ani pár vážnějších chvil nebo spousta nehezkých slov. Od tohoto anime o mladém klukovi a jeho dvou nevlastních sestrách, které jsou do něj zamilované, nemůžeme očekávat nic jiného, než trochu té zábavy a hromadu ecchi. Ale právě proto je Kiss x sis tím, čím je.

Příběh

Keita nemá snadný život. Jeho rodiče se rozvedli a on zůstal se svým otcem. Ten ale nelenil a za nedlouho Keitovi pořídil novou mámu, která se před časem také rozvedla a čirou náhodou má dcery - dvojčata. Jak roky plynuly, začal mezi nimi vznikat vztah, který se tomu klasickému sourozeneckému moc nepodobá. Zatímco Keita bere ty dvě dívky, se kterými žije už od školky, jako své mladší sestry, Aka i Rika se do Keity zamilovaly až po uši. A jakoby toho nebylo dost, postupem času spolu začnou o Keitu doslova bojovat. Když nepomáhá zastrašování a podlé útoky, snaží se jedna druhou překonat ve vaření nebo třeba v tom, čí kalhotky se budou jejich bráškovi líbit víc. Keita to zkrátka nemá jednoduché a taky to svému okolí dává najevo. Dokonce se rozhodne jít na školu, která je daleko od jeho sester. Kdo by ovšem dokázal odolávat útoku ze strany tak rozkošné dvojice, jako je Aka a Rika? I Keita brzy podlehne...

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek