Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Kodomo no Jikan

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 10:58:01
Datum vydání: od 12.10.2007 do 28.12.2007
Studia: Studio Barcelona
Režie: Eiji Suganuma
Hudba: Masara Nishida

Chika hodnocení

Příběh7/10
Kresba8/10
Hudba7/10
Charaktery8/10
Závěr: Anime plné humoru, o to víc nás ale zarazí občasné "smutnější" díly. Kresba je velmi povedená, hudba se moc hezky poslouchá a hlavní hrdinky si prostě zamilujete.

Hlavní postavy

Daisuke: Mladý učitel bez přítelkyně. Nedokáže se ubránit svádění ze strany malé školačky. Pro ostatní by se rozkrájel, hlavně co se týče jeho svěřenkyň.
Oplývá abnormální trpělivostí.

Kokonoe: Nejdotěrnější, nejpodlejší a nejroztomilejší školačka, jakou japonská animační studia vyprodukovala. Pokud se jí nějaký učitel nelíbí, pravděpodobně skončí dříve či později v blázinci.
Pokud se jí ale nějaký učitel zalíbí, tak se stane to, co se děje celé Kodomo.
Ačkoliv je na většinu dospělých doslova odporná, pro své kamarádky udělá cokoliv a rozhodně nedopustí, aby jim bylo ubližováno.

Shrnutí

Anime pro všechny fanoušky školních komedií o malých pro velké (všimněte si, že jsem mohl říct loli, ale neřekl ^_^).
Je tu hromada humoru, od jednoduchých vtípků až po složitější. To vše je doplněno velikou dávkou ecchi, občasně i napětím.
Většina skupin vydala toto anime cenzurovaně. Malé obrázky s kouřícím medvědem a hlavní hrdinkou točící kolem nám brání v pohledu na zajímavé záběry. Naštěstí existuje i poměrně kvalitní necenzurovaná verze.

Příběh

Daisuke je mladý učitel se srdcem ze zlata, bohužel dostatečnou smůlou na to, aby dostal nejhorší třídu na škole. Jsou to sice jen prvňáčci, ale už jednoho učitele málem dostali do blázince. Jako by to nestačilo, jisté holky z této třídy trpí různými, více či méně sexuálními deformacemi ve vývoji. Nebo se to zdá jen mně, že mají na tak malé holky v hlavičkách nějak moc hormonů?

Daisuke krůček po krůčku zjišťuje příčiny jejich podivného chování.
I když ho celá třída ze začátku dost vytáčí, postupně se se všemi "skamarádí". Bohužel je moc slabý na to, aby se dostatečně ubránil citovému ataku ze strany jedné ze svých žákyň.
(on poměr učitel x žák, 23 let x 8 let není zrovna běžný)
A právě o tomhle Kodomo je. O vztazích. Ačkoliv se jedná o anime ryze komediální, dá se tu najít i spousta scén, nebo i dílů, kde drama zatlačí humor do kouta a převezme vládu nad příběhem.

Nemusíte se bát, o hentai se v žádném případě nejedná. Komediální prvky dostatečně nahrazují postupně upadající příběh a echii (kterého tu je také dost a dost) tomu všemu nasazuje čapku perfektního anime.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek