Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Kodomo no Jikan Ni Gakki

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 11:11:48
Datum vydání: od 20.02.2009 do 24.07.2009
Studia: Studio Barcelona
Režie: Eiji Suganuma
Hudba: Masara Nishida

Chika hodnocení

Příběh7/10
Kresba8/10
Hudba7/10
Charaktery8/10
Závěr: Anime plné humoru, o to víc nás ale zarazí občasné "smutnější" díly. Kresba je velmi povedená, hudba se moc hezky poslouchá a hlavní hrdinky si prostě zamilujete.

Hlavní postavy

Daisuke: Mladý učitel bez přítelkyně. Nedokáže se ubránit svádění ze strany malé školačky. Pro ostatní by se rozkrájel, hlavně co se týče jeho svěřenkyň.
Oplývá abnormální trpělivostí.

Kokonoe: Nejdotěrnější, nejpodlejší a nejroztomilejší školačka, jakou japonská animační studia vyprodukovala. Pokud se jí nějaký učitel nelíbí, pravděpodobně skončí dříve či později v blázinci. Pokud se jí ale nějaký učitel zalíbí, tak se stane to, co se děje celé Kodomo. Ačkoliv je na většinu dospělých doslova odporná, pro své kamarádky udělá cokoliv a rozhodně nedopustí, aby jim bylo ubližováno.

Shrnutí

Anime Kodomo no Jikan se dočkalo dalšího pokračování v podobě Kodomo no Jikan Ni Gakki.
A o co že to půjde tentokrát? Rin, Kuro a Mimi jsou už ve čtvrté třídě. Rin je ještě šílenější a zamilovanější, Kuro opět o něco víc nenávidí svého třídního učitele a Mimi nám zase o trochu... povyrostla.
Stejně jako v první sérii nemůžeme ani tentokrát čekat nějaký dech beroucí příběh. Na druhou stranu, pokud jste viděli první sérii, vás to nijak nepřekvapí. Kodomo vždycky oplývalo jinými věcmi, než příběhem.
Celé anime je viditelně odlehčené a zaměřuje se především na humor a ecchi (v podání holek ze čtvrté třídy, pochopitelně). Vše má ovšem své hranice, takže se nebojte, že by vám mohlo nové Kodomo způsobit nějakou újmu.

Příběh

Druhá série v podstatě navazuje na první sérii. Všechny postavy jsou o něco starší, ale většina věcí se nezměnila.
Rin se stále zoufale pokouší získat srdce svého učitele a Kuro se jí v tom stále snaží zabránit.
Jak již bylo řečeno, z hlavních hrdinek jsou už čtvrťáci. A ano, samozřejmě, jejich třídním učitelem je opět Daisuke.
Tvůrci se očividně snažili anime co nejvíce přiblížit manze, která byla vždy o něco pikantnější, než její anime verze. A jde to vidět.
Hlavně co se týče Rin. Některé scénky a hlášky jsou opravdu silná káva.
Stejně jako v první sérii se děj jen táhne z dílu na díl, aniž by na sebe jednotlivé díly nějak více navazovaly.
Manga je ovšem oproti anime značně rozsáhlá, takže můžeme očekávat nějaké zvraty nebo nové informace z minulosti některých postav.

Ať už to bude jakkoliv, druhá série určitě nezklame nikoho, komu se líbila první série.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek