Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Koharu Biyori

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 12:00:47
Datum vydání: od 15.10.2007 do 10.03.2008
Studia: Genomu Entertainment, Media Works, AT-X
Režie: Takayuki Inagaki
Hudba: Takeshi Watanabe

Chika hodnocení

Příběh5/10
Kresba8/10
Hudba7/10
Charaktery7/10
Závěr: Koharu je krátké, proto nemůžeme čekat nějaký dech beroucí příběh a promyšlené postavy. Je to prostě další komediální ecchi anime, které od průměrného hodnocení zachraňuje pěkná kresba, kvalitní hudba a samozřejmě humor.

Hlavní postavy

Murase: Otaku. Co víc dodat?

Yui: Rozkošná robotí služka. Je naprogramovaná na všechno. Vaření, uklízení, umývání... Ale na to, co ji čeká v Murasově domě, ji žádný program připravit nemůže.

Shrnutí

Koharu Biyori je třídílné OVA anime, navíc ecchi... Takže doufám, že moc příběhu nečekáte.
Ovšem po stránce vizuální je Koharu velmi povedené. Ale to, co je na Koharu nejdůležitější, není přece příběh nebo kresba... Ale to ecchi! To ecchi, které až hraničí s hentaiem. A samozřejmě s ním spojené holky, kalhotky a slizké chobotnice. Nezapomínejme ale ani na humor, který je dalším silným článkem Koharu. Najdeme tu parodie na hezkou řádku anime, koutkem oka uvidíme například Mahoro z Mahoromatiku nebo Dokuro-chan, kterou má Murase na plakátu.

Příběh

Murase je otaku. A jako správný otaku má plný dům plakátů, figurek a podobných věcí.
Jedna věc mu ale v životě chybí... Ano, je to služka! A nejlíp robotí, která pro něj udělá vše, co si jakožto její pán umane!

A jak si usmyslel, tak taky udělal a domů si dotáhl opravdu rozkošnou robotí služku.

Ta je nejdříve v šoku, když zjistí, kam se to dostala. Všude kolem samá panenka, obrázek a samozřejmě její pán, který jí nedá ani chvilku pokoj. Časem ale dojde k závěru, že ne vše, co se zpočátku může zdát jako naprosto promrhaná záruční lhůta, je opravdu tak katastrofální.

Samozřejmě, co by to bylo za ecchi anime, kdyby tu byla jen jedna hlavní slečna? Ono jich je tu víc. Od klasických lolitek až po super-lolitku nebo naopak hromady opravdu solidně vyvinutých žen.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek