Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Koihime Musou

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 15:37:28
Datum vydání: od 8.7.2008 do 23.9.2008
Studia: Doga Kobo
Režie: Nobuaki Nakanishi
Hudba: Shimizu Tsuneyuki

Chika hodnocení

Příběh6/10
Kresba7/10
Hudba5/10
Charaktery6/10
Závěr: Ecchi oddechovka s trochu omletým příběhem a i vším ostatním. Nicméně dokáže pobavit.

Hlavní postavy

Kan'u: Ztratila rodiče a bratra, když na její vesnici zaútočili banditi. Proto se rozhodla, že se stane potulnou bojovnicí a bude se snažit o to, aby už nikdy nikdo nezažil takovou bolest, jakou zažila ona.

Chouhi: Malá velikostí, velká silou. Její životní příběh je podobný jako u Kan'u. Poté, co její rodiče zabili banditi, žila u svého dědy v horách. Když po čase zemřel i on, tak Chouhi založila bandu, se kterou neustále popichovala vesničany. Po dlouhém souboji s Kan'u spolu uzavřeli sesterský svazek a tím začala jejich cesta.

Chouun: Velmi zajímavá postava. Moc toho nenamluví, ale když už něco řekne, tak to stojí za to. Je inteligentní a ví si rady v každé situaci. Mimochodem, ze všech postav má asi největší lesbické sklony.

Bachou: Poté, co jejího otce zabije Sou Sou, přísahá pomstu. Jinak je upřímná, jednoduchá a přímá, a nebojí se do ničeho vletět po hlavě.

Shrnutí

Koihime Musou vychází z příběhů Romance of the Three Kingdoms, což jsou milionkrát ohrané knižní a filmové příběhy a hry se spoustou meči se ohánějících kluků. Jejich příběhy byly změněny do komediální podoby a kluky nahradily holky. V Romance of the Three Kingdoms byl vždycky problém vyznat se ve jménech postav, jejich příbězích a osudech. Tyhle části Koihime Musou značně zjednodušuje. Zpočátku Koihime Musou vypadá na klasický příběh zakomplexované bojovnice, která se chce pomstít za smrt svých blízkých. To je ale jen část pravdy. Vedle bojových scén uvidíme i hromadu průměrného ecchi a netradičně i yuri. Všechny hlavní hrdinky jsou očividně lesbičky. Co se týče anime jako takového, není to žádné geniální dílo, ale úplný kýč také ne. Milovníci bujného poprsí, lolitek a soubojů mezi nimi si jistě přijdou na své. Pokud ale čekáte napětí, krev, bitevní vřavu a dojemné scény, tak vám asi shnije mozek.

Příběh

Zemí se šíří zvěsti o krásné černovlasé bojovnici, které se bojí všichni bandité, zloději a vrazi.
Jmenuje se Kan'u, ovládá bojová umění a ohání se hrozivým oštěpem. Jednou přijde do vesnice, kde řádí parta dětí vedených nezbednou Chouhi (pro kamarády Lin Lin). Kan'u se dozví o tom, že stejně jako ona přišla o celou rodinu a když zjistí, že ji chce starosta nechat zajmout, rozhodne se, že se toho ujme sama. Brzy ale zjistí, že děti umí být pěkně vychytralé. Po dlouhém souboji se k ní Chouhi přidá, rozloučí se se svojí bandou a jejich dobrodružství začíná.
Obě chtějí vytvořit lepší svět a zbavit ho všech zloďějů a vrahů. Cestou se k nim přidávají další bojovnice, které mají podobné cíly. Nebudou to ovšem mít tak jednoduché, jak si na začátku myslely.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek