Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Legend of Lemnear

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 12:47:08
Datum vydání: 25.07.1989
Studia: Kinji Yoshimoto
Režie: AIC
Hudba:

Chika hodnocení

Příběh6/10
Kresba6/10
Hudba5/10
Charaktery6/10
Závěr: Lemnear je na dnešní poměry docela starý film s nezajímavou kresbou, to ale neznamená, že je to nějaký brak.

Hlavní postavy

Lemnear: Hlavní hrdinka celého příběhu. Navzdory prostředí, ve kterém se pohybuje, jí její mini-brněníčko poskytuje opravdu dobrou ochranu. Lemnear je hnána pomstou, chce zabít vraha svých rodičů. To ale ještě neví, že je jedním z vyvolených hrdinů, o kterých se mluví v legendách.

Příběh

Tak na začátek bych rád upozornil, že toto anime je z doby, kdy byla představa dokonalé anime krásy naprosto jiná, než je dnes. Neuvidíte zde žádné dechberoucí účesy, obrovská očička, ba dokonce ani abnormálně veliká poprsí.
Naproti tomu měl Legend of Lemnear svého času opravdový úspěch.

Takže co nás vlastně čeká?
Uvidíme meče, sličné dívky, sem tam draka, hrdiny, spousty mrtvol a krve... No prostě klasické, dvě desetiletí staré fantasy anime. ^_^
No dobře, teď vážně.
Příběh nám vypráví o legendární trojici hrdinů - o Zlatém, Stříbrném a Bronzovém.
Všichni tři mají různé schopnosti, jenže nejsilnější z nich, Zlatý, se setkal s nepochopením a propadl nenávisti vůči lidské rase. A jelikož drží Bronzového jako vězně, zůstává jen na Lemnear alias Stříbrném, aby zachránila celé lidstvo před záhubou.

Bohužel nás tenhle filmeček nemůže nijak nadchnout po stránce vizuální, akustické a zřejmě ani žádné jiné.
Aby to ale neznělo jako urážení... Tohle dílko se mi líbilo podstatně víc, než jiná, podobně stará fantasy. Celkem mě i zaskočilo množství krve a brutality, které v Legend of Lemnear najdeme.
Takže pokud rádi vzpomínáte a chcete se mrknout, co bylo in na konci osmdesátých let, neváhejte.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek