Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan 2

Vložil: Dejv007 | 10.09.2012, 14:58:17
Datum vydání: od 06.10.2006 do 16.03.2007
Studia: Geneon Entertainment, Media Works, Toshiba Enterta
Režie: Tsutomu Mizushima
Hudba: Akazuki Kaoru

Chika hodnocení

Příběh6/10
Kresba7/10
Hudba6/10
Charaktery7/10
Závěr: Příběh slabší, kresba vydařená, hudba podprůměrná, ale jde nám přece o ten absurdní černý humor a ecchi.

Hlavní postavy

Dokuro: Neuvěřitelně roztomilá, ale maximálně nebezpečná. Během pár vteřin dokáže odkudkoliv vytáhnout svůj vražedný nástroj Excalibolg (takový velký ostnatý kyj), se kterým ráda zabijí vše živé okolo. Naštěstí ovládá prapodivné kouzlo, kterým každou svou oběť bezpečně přivede zpět mezi živé. Je mimořádně citlivá na jakékoliv erotické téma. Jak se z ní stal anděl smrti není známo.

Sakura: Hlavní klučičí postava. 90% krve v seriálu patří právě jemu. Dokuro je do Sakury zamilovaná a dává mu to najevo třeba utrženou rukou, uraženou hlavou nebo prostě roztroušením jeho vnitřností po okolní krajině. Sám Sakura je ale zamilován do jiné dívky, která už takové vraždicí sklony, jako třeba Dokuro, nemá.

Zakura: Mladší sestra Dokury. I když Sakuru považuje za svého "pána", občas i jí ujede její zbraň Eckilsax (to je pro změnu mimořádně nebezpečný mokrý ručník) a Sakuru "omylem" zabije.

Sabato: Původně ta, která měla Sakuru přijít zabít. To ovšem nedokáže. V druhé sérii je z ní bezdomovec, přežívající jen v boudě z kartonu (nebo co to vlastně je). Ačkoliv už nikomu nechce ubližovat, sem tam se jí nepovede zvládnout svou andělskou sílu a taky... "jí to ujede".

Shrnutí

Ano, je to tak. Vraždící andílek z budoucnosti je zpět. Pokud jste viděli první sérii, tak není potřeba příběh nějak vyprávět.

Každopádně to celé začalo tak, že se k mladému, spokojenému a zdravému školákovi Sakurovi nastěhovala Dokuro - anděl smrti z budoucnosti. Ta mu udělala ze života skutečné PEKLO, protože ho asi tak průměrně 10x za den zabije. A to tak, že mu urazí hlavu svým milým kyjem, roztrhne ho vejpůl, udělá mu do těla díru o průměru třiceti centimetrů nebo ho prostě umlátí tím, co je zrovna po ruce. Pomocí svého kouzla ho ale zase přivede k životu, stejně tak všechny, které zabije. Není se proto čemu divit, že se do sebe zakoukají. Inu, smrt a láska jsou od sebe jen kousek.

Příběh

V první sérii jde o to, že se Dokuro snaží Sakuru ochránit před její sestrou, která ho přišla zabít. (jenže ta by ho už neoživila)

Sakura, i když o tom ještě neví, má totiž vynalézt stroj na zastavení růstu u žen a vytvořit tak pedofilní svět. Zajímavý příběh, nemyslíte?

Ve druhé sérii příběh volně pokračuje, jenže Dokuřina sestřička se u Sakury taky zabydlela a to znamená dvojnásobné problémy. Dokuřin kyj má tak zase plné ruce práce...

Celé anime je plné absurdního černého humoru a echii. A když už echii, tak pořádně. ^_^

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek