Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Najica

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 14:31:51
Datum vydání: od 05.10.2001 do 28.12.2001
Studia: Studio Fantasia, Media Factory
Režie:
Hudba:

Chika hodnocení

Příběh6/10
Kresba7/10
Hudba5/10
Charaktery6/10
Závěr: Anime, které nevybočuje z průměru. Nadprůměrný je jen počet záběrů na kalhotky během jedné minuty. Občas se v anime najde úsměvná chvilka nebo naopak poměrně drsné scény. Dobré anime pro volné chvíle.

Hlavní postavy

Najica: Vážená a všemi milovaná mladá žena. Perkfetní tajná agentka se zálibou v minisukních a vůbec ve všem, co víc ukazuje, než zakrývá. Očividně dokáže ovládat zbraně od pistolí přes samopaly až po bazuky, stejně tak auta, lodě, ponorky, tryskáče a podobné dopravní prostředky.

Lila: Není to člověk, ale biorobot. Bez Najicina rozkazu se zpočátku ani nehne. Jelikož není člověk, dokáže například abnormálně rychle běhat, zapamatovat si naprosto všechno, trefovat letící kulky a další podobné, pro lidi nemožné věci. Zároveň má ale zlaté srdce, které sice není lidské, ale pomalu začíná poznávat význam slova "život".

Shrnutí

Podívejme se na začátek pravdě do očí. Najica není ničím výjimečné anime, snad jen v počtu záběrů na kalhotky během jedné minuty.
Kdyby tvůrcové přidali na kvalitě bojových scén, bylo by to opravdu veliké plus.
No, abych jen nepomlouval, Najica se mi líbí. Je to víceméně takové ecchi anime na odpočinek, které je určeno hlavně klukům, popřípadě menšině holek.

Příběh

Najica vypráví o (jak jinak) tajné agentce Najice, která pracuje vždy sama, ale výkony podává nejlepší. Celé její okolí ji doslova miluje. Jednou dostane jako misi zachránit mladou holku, kterou má ve spárech podivná a zřejmě velmi úchylná dáma. Tady uvidíme přesně to, o čem mluvím. Boje jsou plné střelby, ale špatně udělané. No, každopádně po záchraně Lily (tak se ta malá holka jmenuje) Najica zjistí, že je ve skutečnosti robot, tzv. Humaritt. Lila se chtě nechtě stane Najicinou partnerkou. Všechny další mise se točí právě okolo Humarittů, ať už hodných, nebo velmi agresivních. Během toho všeho musí ale Najica dávat pozor ještě na Lilu, která nemá naprosto tušení, jak se věci v okolním světe mají. Vzpomeňme na Chii nebo Nyu.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek