Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Sumomomo Momomo

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 11:49:13
Datum vydání: od 06.10.2006 do 16.03.2007
Studia: Studio Hibari
Režie: Nobuaki Nakanishi
Hudba: 4-EVER

Chika hodnocení

Příběh6/10
Kresba7/10
Hudba8/10
Charaktery8/10
Závěr: Sumomomo Momomo je hezky kreslené, obsahuje kvalitní hudbu a postavy, které buď nesnášíte, nebo milujete. Bohužel, na příběh se zřejmě pozapomnělo...

Hlavní postavy

Koushi: Abnormálně inteligentní student. Holky ho zbožňují, kluci nenávidí. I když pochází z rodiny, ve které se pěstují bojová umění, on sám se od nich distancuje. Vše nejraději řeší skrze vyjednávání, na násilnější cestu nemá odvahu.

Momoko: Potrhlost sama. Nejde jí o nic míň, než "udělat nějaké to dítě" s Koushim. Nepřetržité odmítání ji pochopitelně nemůže odradit. I přes její vzhled je Momoko špičkový bojovník, který rozhodně nedopustí, aby se "mistru Koushimu" něco špatného stalo.

Shrnutí

Sumomomo Momomo je skvělé anime pro všechny, kteří mají rádi dobrou komedii s příchutí ecchi a nemalou hromadu chibi. Protože přesně tohle Sumomomo je.

Příběh

Momoko je jedna z posledních členů prastarého klanu Kuzuryuu. Jelikož je Momoko holka, tak nikdy nemůže dosáhnout takové úrovně, aby klan zachránila. Zbývá jí jediná možnost.
Musí najít toho nejsilnějšího muže a porodit mu toho nejsilnějšího potomka.
První část tohoto "plánu" proběhne okamžitě. Jejím cílem je mladý student Inuzuka.
I když pochází z jiného velmi mocného, přesto vymírajícího klanu, už dávno zanechal bojových umění a rozhodl se pro jistější budoucnost - státní žalobce.

V očích Momoko je to naprosto dokonalý muž. Každá holka ve třídě ho obdivuje kvůli jeho vzhledu a inteligenci. Inuzuka má navíc víc štěstí než rozumu a každou pitomost, kterou ve svém nudném životě udělá, si Momoko vysvětluje jeho naprostou dokonalostí.
Naše hlavní hrdinka jde tvrdě za svým cílem. Kdykoliv má možnost, připomíná Inuzukovi, že s ním chce mít dítě. Jelikož si ale pro toto vyznávání lásky vybírá čím dál divnější místa (ošetřovna, ulice nebo prostředek silnice), není z toho Inuzuka zrovna dvakrát nadšen.
Stejně tak není nadšen z přikrývky a deky, které Momoko pro tyto příležitosti vždy odněkud vytáhne.
Co by to ale bylo za anime bez nějakého toho napětí? V tomto případě se jedná o zabijáky z jiných klanů, kteří mají Inuzuku zabít. Ovšem jelikož se kolem něj neustále motá Momoko, která dokáže během dvou setin sekundy povolat partu draků, tak to rozhodně nebudou mít jednoduché.
Postupně se objevuje čím dál víc dalších potencionálních uchazeček o post manželky hlavního hrdiny. A to dělá Momoko starosti.
Dokáže Momoko projít přes všechny strasti až ke svému vytýčenému cíli?

Co říci závěrem...? Úžasně šílené anime, které skvěle pobaví a zaujme.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek