Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

To Love-RU

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 10:39:08
Datum vydání: od 04.04.2008 do 26.09.2008
Studia: Studio XEBEC
Režie: Takao Kato
Hudba: Tsuyoshi Watanabe

Chika hodnocení

Příběh7/10
Kresba9/10
Hudba7/10
Charaktery7/10
Závěr: Hlavním lákadlem To Love-RU je jeho silně nadprůměrná kresba, spousta ecchi a dobrého humoru. I když nejsou postavy a příběh zas až tak originální, patří To Love-RU k nejlepším anime své třídy.

Hlavní postavy

Yuki Rito: Takový obyčejný student střední školy, který žije doma se svou mladší sestrou Mikan. Už od základky je tajně zamilovaný do své spolužačky Haruny, bohužel mu očividně není souzeno, aby s ní cokoliv měl...

Lala: Princezna a nástupkyně trůnu planety Deviluk. Lala je velice živá, nápaditá a velmi často nečekaně vytahuje své vynálezy (teleportační náramek, gigantický vysavač...). Jako každý z planety Deviluk má roztomilý ocásek. Nenosí šaty, místo nich má kostýmového robota Pekeho.

Haruna: Ritova tajná láska a spolužačka. Je velice milá a shovívavá. Haruna žije se svou starší sestrou. Jinak je to naprosto normální středoškolačka jako každá jiná...

Shrnutí

To Love-RU je podle mě jedno z nejlepších anime tohoto žánru, co za poslední roky vyšlo.
Do noty mi hraje především kresba a tradiční ecchi humor, kterého si tu užijete dost a dost.

Příběh

Hlavním hrdinou je středoškolák Rito, který je naprosto normální. Není ničím výjimečný, žije jen se svou sestrou a miluje dívku svých snů. Jak říkám... Normální kluk.
Jeho normální život ale skončí ve chvíli, kdy se v jeho vaně objeví mimozemská uprchlice Lala.
O to víc je překvapený, když zjistí, že je to princezna z daleké galaxie a tím, že jí sáhnul na prsa (samozřejmě omylem), ji podle zvyků na její planetě požádal o ruku.

Lala se u Rita velmi rychle zabydlí. I když je to holka, kterou by doma chtěl asi každý normální kluk, Rito není z její přítomnosti vůbec nadšený. Sňatek zrušit nemůže, protože by mu hrozilo useknutí hlavy světelným mečem od jistého psychopatického strážce Laly a následné zničení celé planety Země.
To ale není to nejhorší... Jelikož už patří Lale, nemůže se Rito pokoušet o získání přízně své vysněné holky Haruny. Lépe řečeno se o to pokouší neustále, ale jaksi mu to nevychází.

Dalším závažným problémem jsou Lalini vesmírní nápadníci, kteří se nechtějí jen tak vzdát možnosti stát se vládcem galaxie. Bohužel pro ně si Lala zvolila svého snoubence zcela dobrovolně a má ho opravdu ráda, proto jí nic nebrání povolávat na pomoc své šílené vynálezy.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek