Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Tokyo Marble Chocolate

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 10:31:35
Datum vydání: 19.12.2007
Studia: Production I.G
Režie: Naoyoshi Shiotani
Hudba: Takeshi Yanagawa

Chika hodnocení

Příběh7/10
Kresba8/10
Hudba7/10
Charaktery7/10
Závěr: Velmi zajímavě kreslený film, u kterého se určitě nebudete nudit.

Hlavní postavy

Chizuru: Mladá dívka, která pracuje jako servírka v kavárně. Štěstí se k ní v lásce vždycky obracelo zády. Každému svému příteli se pokaždé snažila vycházet vstříc a být mu skvělou přítelkyní, pokaždé to ale dopadlo tragicky.

Yuudai: Mladík, kterému se vždycky jeho vinou rozpadne vztah, neboť jak sám říká, je srab a padavka, který nedokáže dívce říct, co k ní cítí.

Oslík: Zřejmě nejdůležitější postava. Vyskytuje se v obou částech příběhu a pokaždé udělá něco zásadního. I přes jeho strašidelný vzhled je to milý a přítulný tvoreček.

Shrnutí

Tokyo Marble Chocolate je romantická komedie o vztahu dvou lidí. Film je rozdělený na dvě části, každá z nich vyprávý příběh z pohledu jednoho z hlavních hrdinů a dohromady tvoří celek.

Příběh

Chizuru a Yuudai spolu začali nedávno chodit. Oba nemají zrovna dobré zkušenosti z dřívějších vztahů, a tak doufají, že konečně našli toho pravého. Bohužel, zdá se, že to ani jednomu z nich opět nevyšlo. Ačkoliv je Chizuru do Yuudaie zamilovaná, trápí ji, že on jí to nikdy neřekl a tak se rozhodně, že neopětovaný vztah ukončí. Jenže dřív, než mu stačí cokoliv řict, se stane něco nečekaného. Z krabice, kterou jí Yuudai přinesl jako dárek, vyskočí malý oslík a dá se na útěk i s Chizurinou kabelkou. Sice se tím alespoň na nějaký čas zachránil jejich vztah, ale od chvíle, co se oslík objevil, jde všechno od desíti k pěti. Díky různým nedopatřením začnou jeden druhého podezřívat z nevěry a jejich vztah se chílí ke konci. Takový závěr jejich vztahu ale oslík za žádnou cenu nedopustí...

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek