Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Zero no Tsukaima 2

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 10:20:05
Datum vydání: od 09.07.2007 do 24.09.2007
Studia: J.C.STAFF
Režie: Yuu Kou
Hudba: Shinkichi Mitsumune

Chika hodnocení

Příběh7/10
Kresba8/10
Hudba7/10
Charaktery7/10
Závěr: Celkově pěkné anime s krásnou kresbou, dobrou hudbou a spoustou postav, příběh ale postupně upadá.

Hlavní postavy

Louise: V první sérii nedokázala udělat ani jedno kouzlo pořádně... A v druhé? Podobně...
Jenže díky tomu, že v sobě na konci první série objevila schopnost sesílat magii Nicoty, se z Louise stává mocná zbraň, ovšem velmi nejistá.
A... ano. Stále mlátí nebohého Saita vším, co má po ruce. I když jsou už ve svém vztahu dál, je pro ni stále jen "pes", kterého musí vychovat.

Giulio: Mladý výměnný student z Říma. Ve skutečnosti ale zavítal do Trystingu kvůli misi. Je to milý, slušný a velmi pohledný mladík, do kterého se okamžitě zblázní půlka školy (ta holčičí). Bohužel je tu jistá šance, že se mu nejvíc líbí Saito (no dobrá, až po Louise ^_^).

Saito: Mladý kluk z Japonska, který byl násilně vtažen do jiného světa. Na druhou stranu zde ale obdržel schopnost úžasného zacházení s mečem, která se mu velmi často hodí.
Jelikož jsou si už všichní vědomi toho, že je to Gandalfr - Levá ruka Boží - nepřistupují
k němu jen jako k omylu. Saito se od první série velmi změnil, a to hlavně v přístupu k Louise a ostatním holkám, je to fakt playboy.

Siesta: Stydlivá služebná z první série se změnila na holku, která jde tvrdě za svým cílem: přebrat Saita každé dívce, která by o něj mohla mít zájem. A že je na to dobře vybavená. ^_^.

Agnes: Postava, která sice nebyla v první sérii hlavní, zato v druhé sérii se probojovala do popředí příběhu. Hledá totiž muže, který vypálil její rodnou vesnici a připravil ji tak naprosto o vše. To ještě ale netuší nic o tom, jak se věci ve skutečnosti mají...

Shrnutí

Ano, dočkali jsme se. Druhá série ZnT je na světě. Dozvíme se konečně odpovědi na tu hromadu otázek? Kdo ví...

Příběh

Druhá série velmi oblíbeného seriálu pokračuje stále ve stejném duchu jako ta předchozí. Saito už není jen pes... Je něco víc, je to známý pes. Celý svět zná Louise, kouzelnici Nicoty, a jejího Gandalfra, rytíře Saita, který jezdí na železném drakovi.

Trysting je na pokraji války s Albionem a všichni kluci z Akademie musí jít do boje. Když se s nimi se slzami v očích loučí jejich dívky, Saito dojde k závěru, že být jediným klukem na škole nemusí být zas až tak marné. Jeho plány mu ale nabourá nově příchozí student Giulio, který do války taky nemusí. Oba dva se velmi rychle "spřátelí" a zjistí, že se nepotkali tak úplně náhodou.

Jelikož je Louise skálopevně rozhodnuta bojovat do posledního dechu za svou milovanou královnu, musí Saito chtě nechtě znovu uchopit Delfringhera a následovat svou paní.

Tato série obsahuje několik velmi zajímavých zvratů. Poznáme Louisiny sestřičky, druhou tvář stydlivé Siesty, dokonce vyplave na povrch temná minulost některých starých známých z první série.
Vrátí se Saito do Japonska, nebo opět zvítězí láska k Louise? Dokáže Siesta přebrat Louise jejího pomocníka? Zvládnou Louise a Saito ubránit Trysting před mocnou armádou Albionu? A hlavně... Podaří se už Louise provést nějaké kouzlo tak, aby jen nezdemolovala celou místnost? Dívejte se a najdete odpovědi... :-)

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek