Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Zero no Tsukaima 3

Vložil: Dejv007 | 16.09.2012, 10:10:05
Datum vydání: od 07.07.2008 do 29.09.2008
Studia: J.C.STAFF
Režie: Yuu Kou
Hudba:

Chika hodnocení

Příběh7/10
Kresba8/10
Hudba7/10
Charaktery7/10
Závěr: Celkově pěkné anime s krásnou kresbou, dobrou hudbou a spoustou postav, příběh ale postupně upadá.

Hlavní postavy

Louise: V první sérii nedokázala udělat ani jedno kouzlo pořádně... V druhé to s ní už bylo malinko lepší... Ale teď, ve třetí sérii, už hůlkou mává jako správná kouzelnice. I když neustále spoléhá na Saita, dokáže být i sama poměrně nebezpečná.
Co jinak dodat? Stále má mindráky kvůli svému poprsí a stále považuje Saita za svého psa. I když... Pokud se zrovna nikdo nekouká, docela pěkně jim to spolu klape. ^_^

Saito: Mladý kluk z Japonska, který byl násilně vtažen do jiného světa. Na druhou stranu zde ale obdržel schopnost úžasného zacházení s mečem, která se mu velmi často hodí.
Jelikož jsou si už všichní vědomi toho, že je to Gandalfr - Levá ruka Boží - nepřistupují němu jen jako k omylu. Saito se od první série velmi změnil, a to hlavně v přístupu k Louise a ostatním holkám, je to fakt playboy. A v této sérii je to ještě horší a to hlavně proto, že je už oficiálně partner Louise.

Siesta: Stydlivá služebná z první série se změnila na holku, která jde tvrdě za svým cílem: přebrat Saita každé dívce, která by o něj mohla mít zájem. A že je na to dobře vybavená. ^_^. Ve třetí sérii je k tomu rozhodnutá ještě mnohem víc.

Tiffania: Nová postava, o které se sice i v dřívějších sériích mluvilo, ale nikdy tam pořádně nebyla. Tiffania má neobyčejnou schopnost oživovat mrtvé, navíc má neobyčejně velké poprsí, které jí závidí i Siesta. Nikdo neví, jestli je to elfka nebo lesní víla, každopádně je všechno kolem ní zahaleno tajemstvím.

Shrnutí

Třetí série velice populárního seriálu jde stále ve šlépějích svých předchůdců. Opět se můžete těšit na spoustu výbuchů, ecchi a intrik.

Příběh

Po tom, co se všechno stalo ve druhé sérii, zůstal Saito opět s Louise, tentokrát ale už jako její kluk. Jenže nastává problém. Jelikož Saito na konci druhé série zemřel a poté byl oživen tajemnou elfkou, byla jeho smlouva s Louise zrušena a ze Saita je už zase jen obyčejný kluk bez schopností Gandalfra (ale nebojte, ne na dlouho).

Děj se točí okolo tajemné magie Nicoty, kterou nyní umí používat i Louise.
Samozřejmě ani v této sérii nechybí pořádná dávka ecchi, humoru, ran koňským bičem a podobných věcí, které jsou anime Zero no Tsukaima vlastní.

Takže se opět máte na co těšit.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek