Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Acchi Kocchi

Vložil: Dejv007 | 22.12.2012, 15:16:28
Datum vydání: od 06.04.2012 do 29.06.2012
Studia: AIC
Režie: Oizaki Fumitoshi
Hudba: Yokoyama Masaru

Chika hodnocení

Příběh6/10
Kresba7/10
Hudba8/10
Charaktery8/10
Závěr: Úžasně nekonfliktní anime s opravdu roztomilým openingem.

Hlavní postavy

Cumiki: Je zamilovaná do Ioa. Všichni to ví, jen Io o tom nemá ani tušení, je totiž zaostalý. Cumiki se často mění v kočku a ráda kouše a nechává se hladit.

Majoi: Rozbil se vám nějaký přístroj? Zavolejte Majoi. Je stoprocentně jisté, že ho opraví. Bohužel, možná vás pak váš starý toustovač bude chtít zabít. Většina šílených nápadů pochází z temných zákoutí mozku Majoi.

Hime: Tato dívka by určitě měla zajít k lékaři. Divím se totiž, že skrz svůj nos ještě nevykrvácela. Stačí, aby viděla poplácání po hlavě nebo nedej bože polibek a krvavá fontána je na světě.

Io: Snad každá holka na škole ho zbožňuje, jenže mu je to úplně jedno. Má totiž jiné starosti... Například hry, spánek a vaření. Kruci, Io, prober se!

Shrnutí

Máte rádi školní komedie, u kterých nemusíte moc přemýšlet? Pokud vám nebude vadit netradiční kresba, tak je pro vás toto anime jako stvořené.

Příběh

Tady se toho moc říct nedá... Epizodický děj (díly na sebe nenavazují, chybí nějaký pevný příběh) nás zavede na školu, po které pobíhají naši hlavní hrdinové. Můžete je pozorovat při jejich každodenních starostech a povinnostech. Postupně se budou střídat roční období a s tím i spojené příhody. Musím ale říct, že tohle anime umí pobavit a určitě nikoho neurazí. Nečekejte žádný černý humor, ecchi nebo násilí. Ale dost možná se budete hloupě usmívat od začátku až do konce.

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek