Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Binbougami ga!

Vložil: Dejv007 | 22.12.2012, 14:55:46
Datum vydání: od 05.07.2012 do 27.09.2012
Studia: Sunrise
Režie: Fujita Youichi
Hudba: Hamauzu Masashi

Chika hodnocení

Příběh7/10
Kresba8/10
Hudba8/10
Charaktery8/10
Závěr: Tohle prostě musíte vidět.

Hlavní postavy

Sakura Ichiko: Hlavní hrdinka. Má všechno, co si jen dívka může přát... Ale kdesi hluboko v sobě cítí, že jí něco důležitého chybí. Nesnáší lidi, zvířata a vlastně úplně všechno.

Binbouda: Bohyně chudoby. Má za úkol zamezit tomu, aby Ichiko vysávala štěstí z lidí okolo sebe. Má ráda cosplay, jídlo a nesnáší Ichiko a její prsa.

Kumagai: Plyšový medvěd, kterého vyvrhlo snad samotné peklo. Je to Binboudina pravá ruka.

Ranmaru: Spravedlnost sama. Ranmaru sice dokáže pěstí prorazit zeď, ale na vyznání se chlapci je krátká. Všechno řeší hrubou silou, protože nic jiného vlastně ani neumí.

Keita: Postava, která první půlku seriálu prospí a tu druhou taky nic moc nedělá. Keita se stará o celou svou rodinu, proto když není ve škole, tak pracuje. A když je ve škole, tak spí. Ranmaru je do něj zamilovaná a dost možná i Ichiko.

Bobby: Úchylný mnich. Za pohled na prsa je ochoten udělat takřka cokoliv. Jde zřejmě o nejvtipnější postavu v seriálu. Už nikdy se nechci dívat na anime, kde by nebyl Bobby.

Shrnutí

Po delší době zase jedna parádní ecchi komedie. Skvělé postavy, skvělý humor a skvělá kresba. O hudbě nemluvě.

Příběh

Představte si, že jste šestnáctiletá školačka a máte celý život neuvěřitelné štěstí. Díky vašemu vzhledu (a poprsí)
vás milují všichni kluci ve škole a ze stejného důvodu vás všechny holky ve škole nenávidí. Navíc máte velmi bohaté rodiče,
takže o peníze skutečně nemáte nouzi. A to nejlepší na tom je, že bydlíte sami (tedy jen se svým sluhou) v krásném a velkém bytě.
Zní to idylicky, že? Takže by se vám určitě nelíbilo, kdyby za vámi jednoho krásného dne přišla podivně vypadající žena,
která o sobě tvrdí, že je bohyně chudoby. Také by se vám zřejmě nelíbilo, že přišla proto, aby vám sebrala vaše štěstí a nastolila tak rovnováhu
mezi štěstím a smůlou ve světě. To by bylo nepříjemné, že? Možná byste jí to nechtěli dovolit. Možná byste ji i chtěli zabít. Možná byste zjistili, že zabít
bohyni není tak úplně snadné. Nebo byste se možná naučili zhmotnit svoje štěstí a dát mu podobu různých mystických zvířat a využívat
je v boji s neodbytnou, proradnou, vlezlou, chudou a naprosto plochou bohyní. Možná by vám cestu zkřížil úchylný kněz nebo masochistický pes.
A možná by se tím rozpoutala ta nejabsurdnější bitva v dějinách Japonska. A nebo je možná na čase se zamyslet nad tím,
jestli je opravdu fér, že máte víc štěstí než ostatní... a jestli o to vůbec stojíte.


Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek