Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

Daiakuji

Vložil: Dejv007 | 11.09.2012, 09:19:45
Datum vydání: od 27.11.2003 do 27.05.2005
Studia: Alice Soft, Green Bunny, Shinkuukan
Režie:
Hudba:

Chika hodnocení

Příběh5/10
Kresba7/10
Hudba4/10
Charaktery4/10
Závěr: No co dodat? Prostě hentai s jakýmsi náznakem příběhu a slušnou kresbou.

Hlavní postavy

Akuji: Hlavní hrdina. Velký a zlý muž. Jeho jedinou slabostí jsou ženy. Ty jediné se mu dokáží dostat pod kůži, nebo prostě rovnou do postele.
Vyžívá se v "učení" nezasvěcených dívek. Není třeba více rozebírat...

Sat: Jedna z hlavních hrdinek. I přes svůj zevnějšek je to dospělá holka, má řidičák, pilotní průkaz, oprávnění na řízení lodí a licenci na výbušniny. Její oblíbenou zbraní je bazuka.

Shrnutí

Pro ty, co to neví: Daiakuji je hentai, kreslené porno, chcete-li.
Je to multižánrové anime, ale hentai je zřejmě nejvýstižnější. Dále zde najdete notnou dávku humoru, který je ale často spojen s erotickým námětem. Proto je taky hentai hentaiem, že?
Celková kresba je poměrně vyvedená, jak se můžete přesvědčit na screenshotech dole.
O nějakém extra silném příběhu se rozhodně mluvit nedá. Pokud chcete hentai s pevným příběhem, tak raději sáhněte jinam.
Každopádně se jedná o necenzurované hentai s menším příběhem, spoustou humoru a občasných bojových scének, které ale taky obsahují pořádnou dávku humoru, resp. erotiky.

Příběh

V blízké budoucnosti ovládnou svět ženy (jak originální ^_^) a muži se stávají jen pracovní silou a jsou diskriminováni.
Vše se rozhodne změnit hlavní hrdina Akuji, který byl právě propuštěn z vězení.
Je velmi zděšen, když zjistí, že celou jeho bandu i jeho dům zabrala jedna z nesčetných milenek jeho nezvěstného dědy.
Po menším výprasku se ho ujme velmi roztomilá holka, která je členkou jakéhosi dobrovolného spolku. Akuji dostane nápad... Udělat si novou partu na zničení té staré.
Získá tak sice nemalou skupinu bojovníků, jenže jsou to všechno holky, které se víc zajímají o to, aby někomu v boji neublížily nebo aby si nezlomily nehet.
Dokáže Akuji překonat spoustu problémů, aby se pomstil a získal zpět své postavení?

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek