Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Recenze na anime

DearS

Vložil: Dejv007 | 11.09.2012, 09:22:31
Datum vydání: od 11.07.2004 do 26.09.2004
Studia: GENCO
Režie: Iku Suzuki
Hudba: Tomoki Hasegawa

Chika hodnocení

Příběh7/10
Kresba6/10
Hudba7/10
Charaktery7/10
Závěr: Starší ecchi komedie s neuvěřitelně okoukaným příběhem, zato s časem ověřeným humorem.

Hlavní postavy

Takeya: Hlavní klučičí postava. Jak už to bývá, najde ztracenou, roztomilou a nahou holku, kterou si odtáhne domů.
Kouká na ni jako na věc, vyhýbá se jí a bojí se jí. Zkrátka klučičí postava v harémovce. Takeya je ale v nitru milý kluk, který ovšem rád dává najevo nesouhlas hlasitým křikem.

Ren: Hlavní holčičí postava. Ren je mimozemšťanka zvaná DearS, na Zemi jich je něco okolo sto padesáti. Jako každá DearS se vyznačuje neuvěřitelnou schopností se učit a chápat, měnit oblečení a hojit rány.
Každý DearS má na krku obojek, kterým dává najevo, že patří jen svému pánovi. V případě Ren je to Takeya.

Neneko: Takeyova kamarádka, která ho každé ráno chodí budit. S Ren se velmi rychle skamarádí, pomáhá jí se učit a kupuje jí oblečení.

Shrnutí

DearS je poměrně staré anime. To se promítá zejména na kresbě. Nicméně, humor, který v DearS najdete, značně převyšuje většinu nových "super komedií". Jediné, co mě v DearS skutečně štvalo, byla Takeyova učitelka. Ta mi opravdu lezla na nervy...
Ale skvělé hlášky, jako třeba "Nemám tušení, o čem to melou, ale docela mě to uráží" nebo "Jen jsi špatně pochopila situaci!" "Kterou část polonahý holky ležící pod tebou jsem "špatně pochopila"?" tuto stupidní postavu lehce zastiňují.

Příběh

DearS, mimozemšťani z daleké galaxie. Na Zemi jsou vlastně omylem - ztroskotali ve své lodi a nikdo na Zemi ji nedokázal opravit.
Všem bylo nabídnuto japonské občanství a každý z DearS se velmi rychle zabydlel. Díky jejich schopnosti se učit jim nedělá problém naučit se během jediné noci mluvit, číst nebo psát. DearS jsou ve skutečnosti jen otroci. Když DearS najde svého pána, už nikdy ho neopustí. Na znamení věrnosti nosí každý DearS obojek, kterým dává najevo svou věrnost.
Na Zemi se ale setkali s něčím, co dosud nepoznali. Lidi je chtějí mít za přátele, ne za otroky. Většina lidí je obdivuje kvůli jejich vzhledu a inteligenci, internet je plný DearS fanklubů a kluci se mohou zbláznit, když k nim do třídy přeřadí nějakou DearS.
Hlavní hrdinka Ren je takový DearS "odpad". Dostala se na Zemi dřív, než se vůbec naučila být správnou DearS. Co má tedy dělat, když umí jen sloužit svému pánovi, který ji ale za otroka nechce?

Screenshoty

Copyright © 2008 - 2019 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek