Návštěvy

TOPlist

Facebook


Vzkazník

Team info

Info

Jsme překladatelská skupina. Jsme Chika-translations. Jsme parta nadšenců, kteří ve svém volném čase vytváří nekomerční titulky k anime pro širokou veřejnost a šíří tak anime v České republice a na Slovensku.

Hybridní členové
(aneb ti, co dělají kde co)

Nick: Dejv007
Věk: 32
Bydliště: Brno
Duchovní i fyzický vůdce této skupiny. Zvládá vše od korekcí přes časování až po překlady. A na co mu síly nestačí, to hravě zvládnou jeho věrní stoupenci.
Nick: Ryuu
Věk: 30
Bydliště: Libochovice
Náš webmaster. Ryuu umí, o tom žádná... Problém je jen v tom, že se mu nechce.
Nick: Thorr
Věk: 38
Bydliště: Trutnov
Thorr má pod palcem vše, co se ve světě fansubu šustne. Ne nadarmo je to náš hlavní špeh a informační wikipedie. V případech největší nouze je schopen zastat roli více-vůdce.

Překladatelé/ky

Nick: Hranolka Skecupem
Věk: 32
Bydliště: Kdesi u Prahy
Hranolka je jedna z nejvěrnějších stoupenkyní Chiky. Patří mezi první překladatele, kteří se k nám přidali. A i přes to, že dezertovala, je opět zpět v plné síle.
Nick: SilentAndY
Věk: 35
Bydliště: Olomouc
Andyho asi všichni znáte. Ano, je to češtinářské prase, které se musí spoléhat na to, že ty jeho ohavnosti někdo opraví. Nicméně je jeho výběr projektů stylový a je to snad jediný člen Chiky, jehož práce nikdy neutichá. A navíc, jeho neustále poznámky a dodatky mě pokaždé dokáží pobavit.
Nick: mashiro
Věk: 34
Bydliště: Brno
Mashira má každý rád, i když nic nedělá.
Nick: Mt Terror
Věk: 38
Bydliště: Liberec
Překladatel, který má stále na všechno čas. Dle jeho slov je neustále terorizován korektory a Takumim, aby plodil další výtvory.
Nick: Natsumi
Věk: 32
Bydliště: Praha
Veselá překladatelo-korektorka, podle které si mám do jejího infa něco vymyslet.

Korektoři/ky

Nick: bafíček13
Věk: 32
Bydliště: Tišnov
Univerzální korektorka.

Encod

Nick: Takumi
Věk: 32
Bydliště: Ostrov nad Ohří
Je to možná jen ubohý encoder, ale pro Chiku je velice důležitý. Pomocí teroru a vyhrožování udržuje v činnosti i ty největší lemry a lenochy, včetně velkého vůdce a malého webmastera.
Copyright © 2008 - 2022 chika-translations | Created by Ryuu | Design by lestrix
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na těchto internetových stránkách se vztahují autorská práva chika-translations, pokud není výslovně v textu uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu těchto stránek nebo jejich částí bez písemného souhlasu sdružení chika-translations je zakázáno.
Mapa stránek